Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Zwykła – 14 stycznia 2018 r. + KOLĘDA

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 14 osobom z dzielnicy Rynek I. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Rynek II.

W imieniu Dzieci i ich Rodziców pragniemy już teraz podziękować wszystkim, którzy złożą ofiary na Hospicjum „Alma Spei”. Dzięki Waszej pomocy będą mogły być spełniane Ich potrzeby i marzenia.

W najbliższą sobotę o godz. 13.00 w kościele Msza Święta, a po Mszy Św. na Strażnicy Opłatek dla Samotnych. Jeżeli do kogoś nie dotarło zaproszenie, a chciałby przyjść, to oczywiście jest również zaproszony.

Informacja o balu dla Osób samotnych, poszukujących żony lub męża.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza Mieszkańców dzisiaj na godz. 15.00 do Dworu Dzieduszyckich na Przedstawienie Jasełkowe w wykonaniu rodziny Malików. Wstęp wolny.

W dniu 21 stycznia (niedziela) o godz. 18.00 zapraszamy do Dworu Dzieduszyckich na wspólne kolędowanie z Orkiestrą „Sygnał” z Radziszowa i Zespołem Kameralnym „Cantica” z Woli Radziszowskiej.

Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący:

15 I (poniedziałek) – Podlesie III

16 I (wtorek) – Kamienna