Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu – 20 grudnia 2015 r.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 17 osobom z dzielnicy Brzegi VI. W czwartek na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Kamienna.

Podziękowanie wszystkim tym, którzy złożyli lub złożą ofiarę do puszek dla potrzebujących.

Dziękujemy Paniom z Zespołu Charytatywnego, które rozniosą paczki w poniedziałek, a także Kobietom Twórczym za przygotowanie sobotniej Wigilii oraz tym wszystkim, którzy głosowali, oddając karty na remont chodnika i miejsca wokół kapliczki w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016. Podziękowanie składa również Sołtys wsi Radziszów Pani Stanisława Bała oraz Rada Sołecka.

Projekt nr 18 zajął pierwsze miejsce, wyprzedając z ponad dwukrotnie większą ilością głosów inne złożone w Gminie Skawina, zwycięskie projekty!

Orkiestra Sygnał z Radziszowa zaprasza serdecznie po kalendarze. Dochód przeznaczony będzie na remont instrumentów muzycznych.

W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Zapraszamy w tym dniu na ostatnie Roraty. Złożymy życzenia księdzu Adamowi, który w tym dniu ma swoje urodziny i imieniny.

Niech dzień Wigilii Bożego Narodzenia będzie dniem radości z racji pojednania się z Bogiem i z drugim człowiekiem. Wstrzymajmy się w tym dniu od spożywania pokarmów mięsnych, a przede wszystkim starajmy powstrzymać się od większego jedzenia aż do Wigilii.

Ofiara z Pasterki przeznaczona jest dla samotnych matek, które pragną urodzin dzieci.

W Boże Narodzenie i w Święto Świętego Szczepana Msze Święte jak w niedzielę.

Składka w dniu Święta Świętego Szczepana przeznaczona na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

Błogosławieństwo owsa na Mszach Świętych do południa.

W poniedziałek odwiedziny chorych.

W Zakrystii do odebrania jest modlitwa wigilijna jeżeli ktoś jeszcze nie wziął lub też ktoś wziął i miał ją uszkodzoną.

Składając sobie życzenie wigilijne pamiętajmy, aby miały one charakter chrześcijański – aby w tych życzenia obecny był Chrystus.

Za gościnne przyjęcie i ofiary złożone za opłatki składa serdeczne Bóg Zapłać Pan Organista. Jeżeli ktoś nie ma jeszcze opłatków to może się jeszcze zgłosić do Pana Józefa.

Zarząd LKS Radziszowianka pragnie serdeczne podziękować za życzliwe przyjęcie oraz udzielone wsparcie w czasie dystrybucji kalendarzy na przyszły rok. Jednocześnie Zarząd klubu składa wszystkich Parafianom z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku serdeczne życzenia.

20151220 zycie kosciola 50

20151220 mniej ekranu wiecej rodziny