Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Najświętszej Trójcy – 31 maja 2015 r.

W najbliższy czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte o godz. 7.00, 8.00 wraz z Procesją Eucharystyczną w kierunku Zadworze, 11.00 i 17.00. Prosimy, aby ołtarze w tym roku przygotowali mieszkańcy następujących rejonów:

1 ołtarz – Brzegi I

2 ołtarz – Zadworze Dolne

3 ołtarz – Kamienna

4 ołtarz – Jurczyce III

Bardzo serdecznie prosimy o liczny udział w Procesji Bożego Ciała, zabranie figurek. Prosimy, aby były dzieci do sypania kwiatów. Dzieci komunijne prosimy, aby przyszły w strojach komunijnych.

W tygodniu Msza Święta o godz. 18.00

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym z dzielnicy Brzegi II. Były tylko 3 osoby. Na najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców rejonu Brzegi III.

Również podziękowanie dla tych, którzy w dniu dzisiejszym złożą lub złożyli ofiary do puszek dla ciężko chorego Tomasza, na jego rehabilitację i leczenie.

20150524 pomoc strażakowi

W przyszłą niedzielę będziemy mogli przyjść z pomocą biednym z Kamerunu. Na ten cel będzie zbierała siostra Nazariuszka ze Zgromadzenia Duszy Chrystusowej.

Spowiedź Święta z racji Pierwszego Piątku miesiąca będzie w środę o godz. 17.30 oraz w piątek od godz. 17.00.

Z okazji Dnia Dziecka szkoła w piątek organizuje dla dzieci Dzień Rozrywki. Dlatego ks. Proboszcz udziela wszystkim dzieciom dyspensy od pokarmów mięsnych i zabaw.

Prosimy również o odbieranie pamiątek tych wszystkich, którzy w minionych dniach mieli jakiejś jubileusze, przyjmowali sakramenty. Pamiątki są do odebrania przed ołtarzem lub w Zakrystii.

20150531 rekrutacja prośba

20150531 rekrutacja