Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Wielkanocna (Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego) – 28 maja 2017 r.

Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 osobom z dzielnicy Brzegi III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi IV.

Serdecznie prosimy, aby przed tablicą Jana Pawła II nie zapalać zniczy. Można oczywiście składać kwiaty.

Spowiedź Święta w środę o godz. 17.30 (bardzo prosimy, aby do spowiedź przyszły dzieci) i w piątek od godz. 17.00.

W przyszłą niedzielę „Bystrzaki” będą zbierać ofiarę do puszek.

Strażacy z OSP Radziszów serdecznie dziękują za ofiarę. Informują, że będą również chodzić po domach z okazji 110-lecia OSP.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

W środę po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie z Rodzicami Dzieci, które będą w tym roku przystępować do Bierzmowania.

17 i 18 czerwca będzie w Parafii wizytacja Biskupa. Bierzmowanie będzie 17 czerwca. Plan wizytacji na kolejny dzień będzie podany w najbliższym czasie.