Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Zwykła – 19 lutego 2017 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 20 osobom z dzielnicy Podlesie IV. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie III.

W środę po Mszy Świętej o godz. 17.00 zebranie Rodziców klas trzecich, przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

Już dziś informujemy, że Pierwsza Komunia Święta w przyszłym roku będzie w dniu 13 maja 2018 r.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Misjonarze Kapucyni zapraszają do akcji „Pączek dla Afryki” – pomoc głodującym dzieciom w Afryce. Koszt jednego posiłku wynosi 1 zł.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Do odebrania są również nakazy podatkowe. Wiele osób jeszcze nie odebrało tych nakazów. Jest serdeczna prośba, żeby je odebrać.

Organizowana jest wycieczka nad morze w dniach 29 kwietnia – 1 maja 2017 r. (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Malbork). Koszt wraz z wyżywieniem i noclegami 500 zł. Zapisy i szczegóły u Pani Ireny Wiśniewskiej. Wymagana jest zaliczka 100 zł.