Ogłoszenia Parafialne VIII Niedziela Zwykła – 26 lutego 2017 r.

W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze Święte w Środę Popielcową w godz.: 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30. Pamiętajmy, że w tym dni obowiązuje post ścisły (od ilości i od jakości).

Droga Krzyżowa w piątek od 16.30. Spowiedź Święta z racji pierwszego piątku od godz. 16.00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 osobom z dzielnicy Podlesie III. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie II.

Szkoła Katolicka w Skawinie zaprasza do pierwszej i siódmej klasy.

Zespół Szkół Katolickich zaprasza w dniu 2 marca 2017 r. na spotkanie pt. „Co Matka Boża mówi Polakom? – aktualność orędzia fatimskiego”.

OSP Radziszów zaprasza mieszkańców Radziszowa i Jurczyc na zebranie sprawozdawcze OSP, które odbędzie się 4 marca (sobota) o godz. 17.00 w Domu Strażaka. W trakcie spotkania będzie możliwość wstąpienia w szeregi OSP w Radziszowie oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

W związku z mocnym wiatrem wiejącym w tym tygodniu prosimy Parafian o posprzątanie na grobach swoich bliskich.

Prośba o wspomożenie leczenia Łukasza Matuły.