Ogłoszenia Parafialne XVI Niedziela Zwykła – 19 lipca 2015 r.

W sobotę przypada Święto Św. Jakuba Apostoła i Św. Krzysztofa, który jest patronem kierowców i wszystkich podróżujących. Jak co roku w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. będzie błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Bardzo prosimy o parkowanie pojazdów na dwóch parkingach wokół kościoła, tak by już nie stawać na ulicy Szkolnej. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na zakup pojazdów dla Misjonarzy.

20150719 sw krzysztof - patron kierowcow

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać do kopert.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać wszystkim sprzątającym z dzielnicy Rozparka. Było 13 osób. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 prosimy mieszkańców rejonu Rynek I.

W imieniu chorej Doroty, tym wszystkim, którzy w poprzednią niedzielę złożyli ofiary do puszek, chora, jak również i dzieci, składają serdeczne Bóg Zapłać. Zebrali 18800zł.

Organizowana jest pielgrzymka na Koronację Obrazu Matki Bożej Kalwaryjskiej w Praszce. Wyjazd 12 września 2015 r. o godz. 7.00. Koszt: 40 zł (w tym zaliczka 20zł). Zapisy u Pani Ireny Wiśniewskiej.

20150719 p cwik 1

20150719 p cwik 2