Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 osobom z dzielnicy Podlesie IV. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie III.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert, zaś Ministranci zbierać ofiary do puszek na Misje.

Do odebrania są już nakazy podatkowe dla Mieszkańców Jurczyc. Stowarzyszenie „Razem dla Wszystkich” w Jurczycach zaprasza dzieci klas 4-6 Szkoły Podstawowej do Pracowni Orange na zajęcia „Bezpieczne Dziecko w internecie”.

Firma Lynka zaprasza osoby pragnące podjąć pracę na spotkanie w środę 21 lutego o godz. 18.00 do Domu Ludowego Hallerówka (świetlica) Jurczyce 26.

Gorzkie Żale o godz. 16.00. W bocznych ołtarzach umieszczone są skarbonki na kwiaty do Grobu Pańskiego.