Ostatnie pożegnanie 2015

Władysław JANIK – Kochany Mąż, Tata, Dziadek i Brat, przeżywszy 70 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 13 maja 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w piątek 15 maja br. o godz. 16.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Wprowadzenie do kościoła o godz. 16.00.

Maria PAJĄK – Kochana Mama, Babcia i Prababcia, przeżywszy 87 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 11 maja 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w czwartek 14 maja br. o godz. 16.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 16.00.

Józefa PALETA – Kochana Żona, Mama, Babcia i Siostra, przeżywszy 60 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 10 maja 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w środę 13 maja br. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.30.

Czesława BOROŃ – Kochana Mamusia, Siostra, Babcia i Prababcia, przeżywszy 84 lata, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 8 maja 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona we wtorek 12 maja br. o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym w Kopance, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Skawinie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Rozpoczęcie o godz. 14.30.

Janusz MAZURKIEWICZ – Kochany Mąż, Tata, Syn i Brat, przeżywszy 44 lata, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 26 kwietnia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w sobotę 2 maja br. o godz. 11.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 10.30.

Władysław KAPŁON – Najukochańszy Mąż, Tata, Dziadek, Pradziadek i Brat, przeżywszy 75 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 10 kwietnia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona we wtorek 14 kwietnia br. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.30.

Zyta MIGDAŁ – Kochana Mama i Babcia przeżywszy 77 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 24 marca 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w środę 25 marca br. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.30.

Maria GODZIK z domu Karaś – Najukochańsza Mamusia, Siostra, Babcia, Prababcia i Ciocia przeżywszy 83 lat, po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona św. Sakramentami odeszła od nas w dniu 16 marca 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona we środę 18 marca br. o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 14.30.

Czesław PUSTELNIK – Kochany Mąż, Ojczym, Dziadek i Brat, przeżywszy 71 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 7 marca 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w poniedziałek 9 marca br. o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym w Marcyporębie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Marcyporębie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 13.30.

Teresa WINDAK z domu Baliga – Najukochańsza Mamusia, Żona, Siostra przeżywszy 68 lat, po ciężkiej chorobie, opatrzona św. Sakramentami odeszła do Domu Pana w dniu 28 lutego 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w czwartek 5 marca br. o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym p.w. Miłosierdzia Bożego w Skawinie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Komunalny w Skawinie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina.

Stanisław KAPŁON – Najukochańszy Tatuś, Dziadziuś, Pradziadek i Brat, przeżywszy 79 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 28 lutego 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona we wtorek 3 marca br. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.30.

Andrzej ŁUBA – przeżywszy 46 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 19 lutego 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w poniedziałek 23 lutego br. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.30.

Władysław POCIĘGIEL – przeżywszy 85 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 4 lutego 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w sobotę 7 lutego br. o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 13.30.

Józefa DZIDEK – Kochana Mama, Babcia, Prababcia i Siostra przeżywszy 78 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 31 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona we wtorek 3 lutego br. o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.00.

Genowefa WASYL – Kochana Siostra i Ciocia przeżywszy 86 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 27 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w piątek 30 stycznia br. o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.00.

Janina MOSKAŁA – Kochana Mama, Babcia, Prababcia i Siostra przeżywszy 82 lata, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 27 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w czwartek 29 stycznia br. o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.00.

Stanisława PODOLSKA-KOPTA – Najukochańsza Mama, Babcia i Prababcia przeżywszy 78 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 24 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w środę 28 stycznia br. o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.00.

Zofia WCISŁO – Kochana Mama, Babcia i Prababcia przeżywszy 80 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 15 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w sobotę 17 stycznia br. o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym w Rzozowie po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Rzozowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina.

Janusz KANIA – Kochany Mąż, Tata i Syn przeżywszy 47 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 13 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w czwartek 15 stycznia br. o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym w Woli Radziszowskiej, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Woli Radziszowskiej, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 13.30.

Bogdan KUBAS – Drogi Tata, Brat i Wujek przeżywszy 49 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 5 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w środę 7 stycznia br. o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.00.