Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Adwentu – 8 grudnia 2019 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 Osobom z dzielnicy Brzegi I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi II.

Dziękujemy tym Wszystkim, którzy złożyli ofiarę dla Kościoła na Wschodzie.

Trzecia Róża męska złożyła ofiarę na dekorację Bożonarodzeniową w kwocie 200 zł – składamy serdeczne Bóg zapłać za tę ofiarę.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Skawinie zaprasza w przyszłą niedzielę na świąteczny kiermasz.

Dziś na kiermasz zapraszają Druhny z Ochotniczej Straży Pożarnej z Radziszowa.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać ofiary do puszek na paczki dla Potrzebujących z naszej parafii.

Spowiedź Bożonarodzeniowa odbędzie się w przyszły poniedziałek (16 grudnia).

Orkiestra Dęta „Sygnał” z Radziszowa zaprasza dziś na koncert do Dworu Dzieduszyckich. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00.

Pan Organista i Pan Kościelny składają serdeczne Bóg zapłać za serdeczne przyjęcie ich z opłatkami. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma opłatków, to może te opłatki odebrać w zakrystii.

W środę na godz. 17.00 na Mszę Świętą zapraszamy Dzieci klas komunijnych.

OSP w Radziszowie informuje, że będzie chodziła z kalendarzami. Jednocześnie proszą o życzliwe Ich przyjęcie.