Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Adwentu – 9 grudnia 2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 15 osobom z dzielnicy Brzegi III. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi IV.

Należy się serdeczne Bóg zapłać Parafianom, którzy zakupili na kiermaszu stroiki Bożonarodzeniowe, Paniom za ich wykonanie, Strażakom za lokal i przekazanie kwoty 2163,20  zł na paczki dla Potrzebujących. Także na Wielkanoc będą wykonane stroiki.

Bonifraterska Fundacja Dobroczynna w Konarach składa serdeczne podziękowania za włączenie się Wiernych Parafii pw. Św. Wawrzyńca w Radziszowie do akcji „Złóż z nami busa”.

W przyszłą niedzielę na kiermasz zapraszają niepełnosprawne Dzieci z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skawinie. Postarajmy się im pomóc.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać ofiary dla potrzebujących  z naszej Parafii. Paczki w większości będą przeznaczone dla starszych, samotnych Osób z naszej parafii. Paczki otrzymają również Dzieci z mniej zamożnych rodzin.

Trzecia Róża męska ofiarowała 200 zł na dekorację Bożonarodzeniową. Składamy serdeczne Bóg zapłać.

Opłatki w poniedziałek – Podlesie IV (Pan Kościelny)

Do odebrania w zakrystii są pamiątki chrzcielne oraz ślubne.