Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Zwykła – 15 stycznia 2017 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 15 osobom z dzielnicy Rynek I. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Rynek II.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać do kopert.

W kolejną niedzielę będziemy gościć księdza z Kazachstanu, który po Mszy Świętej zbierze ofiary dla swojej parafii.

Zespół Katolickich Szkół w Skawinie zaprasza na Dni Otwarte.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza na koncert Kingi Rataj, który odbędzie się w dniu 22 stycznia 2017 r. o godz. 15.00 w Dworze Dzieduszyckich w Radziszowie. Wstęp wolny.

Ponownie informujemy o tym, że jest organizowana Pielgrzymka na Bałkany.

Informujemy, że pozostały dwa miejsca na Pielgrzymkę do Gruzji (18-25 kwietnia) – bliższe informacje u Księdza Proboszcza.

Osoby, które zapisały się na Pielgrzymkę do Gruzji proszone są o dokonanie zapłaty drugiej raty (miała być zapłacona do 15 stycznia 2017 r.).