Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Zwykła – 19 stycznia 2020 r. + KOLĘDA

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym Osobom z dzielnicy Kamienna. W sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Wytrzyszczek.

W sobotę spotkanie opłatkowe dla wszystkich Samotnych, którzy ukończyli 65 r. życia. O godz. 13.00 Msza Święta, zaś po Mszy spotkanie w strażnicy. Jeżeli ktoś nie otrzymał zaproszenia to prosimy, aby czuł się zaproszony. Jednocześnie prosimy o przywóz tych Wszystkich, którzy nie mogą samodzielnie przybyć.

W zakrystii są do nabycia gromnice.

W najbliższy wtorek o godz. 15.00 odbędzie się pogrzeb św. p. Jana Ścibora (wieloletniego grabarza w naszej Parafii).

W niedziele Ministranci będą zbierać ofiarę na pomoc dla Dzieci w Syrii.

Pani Sołtys przypomina o nakazach podatkowych, które są do odebrania dziś w strażnicy.

Od 19 stycznia 2020 r. na plebanii można będzie odebrać dowody wpłat darowizny na Kościół umożliwiające odpis darowizny od podatku za rok 2019.

Jednocześnie przypominamy, że aby ubiegać się o możliwość odpisu darowizny za rok 2020 na kopercie należy pisać słowo „odpis” oraz podać na kogo ma być wystawiony dowód płaty. Prosimy również o podawanie dokładnego adresu darczyńców. Darowiznę można również wpłacić na konto Parafii osobiście, zachowując do odpisu dowód płaty.

Program kolędy:

20.01.2020 Poniedziałek – Rynek II; Zawodzie III (ks. Adam)

21.01.2020 Wtorek – Brzegi IV (ks. Adam)

22.01.2020 Środa – Wytrzyszczek (ks. Adam)

23.01.2020 Czwartek – Podlesie IV (ks. Adam)

24.01.2020 Piątek – Zawodzie I (ks. Adam)

27.01.2020 Poniedziałek – Podlesie 0

Prosimy, aby ofiary składane podczas kolędy były dawane bez kopert.

Pan Józef (organista) zachorował, obecnie przebywa w szpitalu. W czasie kolędy ofiary dla Pana Organisty zbierają księża. Prosimy również o modlitwę za szybki jego powrót do zdrowia.