Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Zwykła – 20 stycznia 2019 r. + KOLĘDA

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 14 osobom z dzielnicy Rozparka. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Rynek I.

W najbliższy poniedziałek i wtorek Dzień Babci i Dziadka. Z tej racji wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, życzymy dużo zdrowia i wdzięczności ze strony tych, którym często tak wiele poświęcacie czasu, modlitwy i troski.

W sobotę opłatek dla Samotnych. O godz. 13.00 Msza Święta. Jeżeli ktoś nie otrzymał zaproszenia to prosimy, aby czuł się zaproszony. Jednocześnie prosimy o przywóz tych Wszystkich, którzy nie mogą samodzielnie przybyć.

W zakrystii są do nabycia gromnice.

W przyszłą niedzielę będzie okazja do tego, aby pomóc bliźniakom, dzieciom Marysi i Olkowi – są to dzieci chore, potrzebujące pomocy.

W niedzielę 27 stycznia 2019 roku o godz. 15.00 w budynku OSP Radziszów odbędzie się zebranie wiejskie, na którym będzie wybrany Sołtysa i Rady Sołeckiej.

Odpisy podatkowe można odebrać na plebanii.

Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący:

Poniedziałek 21.01 – Brzegi III (Proboszcz)

Jeżeli ktoś nie był obecny w czasie wizyty duszpasterskiej, a chce aby pobłogosławić jego dom, prosimy aby to zgłosić.