Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Adwentu – 16 grudnia 2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 osobom z dzielnicy Brzegi IV. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi V.

Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy złożą ofiary do puszek dla Potrzebujących.

Szczególne podziękowania kierujemy do Romana Płonki za czapki, które przekazuje rok w rok.

W dniu 21 grudnia (piątek) o godz. 19.00 zapraszamy wraz ze Stowarzyszeniem „Nasz Radziszów” do Dworu Dzieduszyckich na otwarcie wystawy prac ks. biskupa Jana Szkodonia. Na otwarciu będzie obecny ksiądz biskup. Prosimy o liczne uczestnictwo w otwarciu wystawy, aby nie okazało się, że przyjedzie Biskup, a oprócz stowarzyszenie nie będzie nikogo na tym otwarciu wystawy.

W poniedziałek Spowiedź Świętą popołudniu od godz. 14.00-15.30 i 16.00-17.30.

W poniedziałek rano będą odwiedziny Chorych.

W zakrystii do nabycia są jeszcze świece wigilijne.

Pan Kościelny i Pan Organista serdecznie dziękują za ofiary oraz serdeczne przyjęcie, które ich spotkało w ramach roznoszenia opłatków.