Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Adwentu – 17 grudnia 2017 r.

W poniedziałek Spowiedź Święta przed Bożym Narodzeniem w godz. od 14.00 do 16.00 oraz od 16.30 do 18.00.

W niedziele Wigilia Bożego Narodzenia. Jak co roku, w tym dniu zachęcamy do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Na Mszy Świętej o godz. 10.00 złożymy ks. Adamowi życzenia z okazji jego imienin i urodzin. Mszy Świętej o godz. 17.00 nie będzie.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 10 osobom z dzielnicy Brzegi VI. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Kamienna.

Bóg Zapłać za ofiary składane do puszek dla Potrzebujących.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać również Paniom z Zespołu Charytatywnego za zrobienie i rozniesienie paczek.

W poniedziałek odwiedziny Chorych.

Przypominamy o tym, że są jeszcze w Zakrystii świece wigilijne.

Informujemy, że dziś jest ostatni dzień składania wypełnionych kart na dany projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

Pan Organista składa serdeczne Bóg Zapłać za gościnne przyjęcie, życzenia oraz za ofiary składane przy okazji rozprowadzania opłatków.

Policja apeluje o zachowanie ostrości w przypadku prób wyłudzania pieniędzy. W ostatnim tygodniu w Skawinie dwie osoby padły ofiarą oszustów (straciły dużą ilość pieniędzy).