Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018 r.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć w Naszej Parafii Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej w związku z Niedzielą Powołań. Będziemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, również z Naszej Parafii. Na spotkania z Klerykami po Mszach Świętych zapraszamy o godz. 8.45 Ministrantów, o godz. 10.00 Lektorów i po Mszy Świętej o godz. 11.20 Młodzież.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 24 osobom z dzielnicy Zawodzie I. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce I.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Zebranie Rodziców klas trzecich Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej odbędzie się w środę o godz. 17.00. Również o godz. 17.00 będzie próba z Dziećmi w kościele.

Jeżeli ktoś miałby dom do wynajęcia dla pracowników proszony jest o kontakt z księdzem Proboszczem.

Drobna zmiana przy naszym obrazie Jezusa Miłosiernego: