Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2017 r.

W sobotę będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

Dziś w Zakrystii są do odebrania deklaracje Adopcji Duchowej (chęć modlitwy w intencji dzieci nienarodzonych, którym grozi zabicie w łonie matki, czyli aborcja).

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 osobom z dzielnicy Zawodzie IV. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie III.

Dziękujemy wszystkim za ofiary złożone dla pogorzelców z Jaśkowic.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Informujemy, że III Róża złożyła na kwiaty kwotę 200 zł.

Samorządowe Przedszkole w Radziszowie prowadzi zapisy na kolejny rok szkolny 2017/2018.

Sołtys z Radziszowa i Rada Sołecka wsi Radziszów zapraszają 24 marca (piątek) na Zebranie Wiejskie.

W dniu 25 marca (sobota) planowane jest sprzątanie wiosenne wsi.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza w przyszłą niedzielę do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie na wystawę malarstwa Mariana Strzebońskiego.

Znaleziono klucze na ul. Jarzębinowej w Radziszowie. Bliższe informacje pod adresem ul. Jarzębinowa 5.

Pamiątki chrzcielne i inne są do odebrania w Zakrystii.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa przypomina o zakazie wypalania traw.  Jest to działanie, które szkodzi zwierzętom, glebie, człowiekowi. Podlega każe aresztu, bądź grzywny.