Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym aż 16 osobom z dzielnicy Brzegi V. Dzielnica spisała się na medal. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Kamienna.

W poniedziałek Wigilia Bożego Narodzenia. Jak co roku złożymy ks. Adamowi życzenia z okazji jego urodzin i imienin. W tym dniu postarajmy się wstrzymać od spożywania pokarmów mięsnych.

Ofiara z Pasterki będzie przeznaczona dla samotnych Matek.

W Boże Narodzenie i w święto św. Szczepana Msze Święte tak jak w niedzielę.

W Św. Szczepana błogosławieństwo owsa będzie wyłącznie na Mszy Świętej o godz. 7.30.

Podziękowanie kierujemy do Zespołu Charytatywnego za zrobienie i rozprowadzenie paczek dla Potrzebujących.

Rozpoczynamy Kolędę. Pamiętajmy, że jest to czas błogosławieństwa rodzin, domów na cały rok. W tym roku pójdziemy z Kolędą inaczej niż było to w latach poprzednich. Bardzo prosimy o transport. Prosimy przygotować wodę święconą i kropidło. Ofiarę przy kolędzie składamy Panu Kościelnemu lub Panu Organiście. W przypadku bardzo złej pogody kolęda będzie odwoływana.

Program kolędy:

27.12 Czwartek – Jurczyce III (ks. Adam); Podlesie II (Proboszcz)

28.12 Piątek – Brzegi II (ks. Adam); Podlesie III (Proboszcz)

29.12 Sobota – Brzegi VI (ks. Adam)