Ogłoszenia Parafialne IX Niedziela Zwykła – 29 maja 2016 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 11240zł, za które składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Dziękujemy również Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy w minioną sobotę sprzątali wokół kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi III.

W dniu dzisiejszym dzieci z Naszej Parafii przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Z tej racji Rodzice jako Dar Ołtarza złożyli ofiarę pieniężną w kwocie 1500zł, za które to również składamy serdeczne Bóg Zapłać.

W poniedziałek popołudniu Msza Święta wyjątkowo o godz. 16.30 (z tej racji, że dzieci mają odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, a potem jest rozdawanie obrazków). W pozostałe dni Oktawa Bożego Ciała (Msza Święta z Procesją) o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w Procesji.

W najbliższy piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej okazji w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

Spowiedź w pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.30.

20160529 zycie kosciola 21

20160529 pomagam caritas