Ogłoszenia Parafialne Niedziela Palmowa – 14 kwietnia 2019 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 osobom z dzielnicy Podlesie 0. W Wielki Piątek na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie IV.

W Wielki Czwartek książeczki do modlitwy odbiorą Dzieci, które przystąpią do I Spowiedzi świętej.

W Wielki Piątek Droga Krzyżowa o godz. 14.30. Pamiętajmy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły. Zaleca się również w Wielką Sobotę wstrzymać się od pokarmów mięsnych.

Święcenie pokarmów o godz.: 10.00, 11.00, 12.00, 12.30 i w Jurczycach o godz. 13.00.

W Niedzielę Zmartwychwstania Msze Święte o godz. 6.00, 8.00, 10.00, 11.20 i 17.00.

Gorąca prośba skierowana do Młodzieży, aby w Wielki Piątek nie robić przykrości innych ludziom, znaczy nie ściągać bram, furtek wejściowych.

Postarajmy się wziąć udział w Rekolekcjach Wielkopostnych. W tym roku rekolekcje prowadzi ks. prof. Roman Bogacz. Ofiara, która będzie złożona w środę będzie naszym podziękowaniem dla Rekolekcjonisty.

UWAGA! Ze względu na pogrzeb w rodzinie Rekolekcjonisty ks. prof. Romana Bogacza we wtorek Msza Święta o godz. 16.30 z nauką ogólną oraz procesją na cmentarz parafialny została przełożona na godz. 18.00.

Autobusy będą wyłącznie dowozić dzieci na rekolekcje. Nie będzie możliwości powrotu autobusami.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary do puszek na paczki dla Osób potrzebujących z naszej Parafii.

Program Adoracji Najświętszego Sakramentu:

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszą pisankę. Jak co roku prace będą przyjmowane przez Członków stowarzyszenia w Wielką Sobotę (20 kwietnia 2019 r.) przed kościołem po każdym święceniu pokarmów.

Ogłoszenia z tablicy: