Ogłoszenia Parafialne Niedziela Wielkanocna – 16 kwietnia 2017 r.

Wszystkim, którzy wzięli udział w Triduum Paschalnym składamy Bóg Zapłać.

Dziękujemy Zespołowi Charytatywnemu za paczki dla potrzebujących.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 19 osobom z dzielnicy Jurczyce I. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce II.

Szczególne podziękowanie kierujemy do pewnego małżeństwa, które z okazji 40. rocznicy ślubu ufundowali stół, na którym przez kolejne lata będzie odprawiana Msza Święta.

W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte jak w zwykłą niedzielę. Składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

W przyszłą niedzielę składka w kościele będzie przeznaczona dla Parafii Swoszowice w Krakowie na budowę kościoła (jak to od lat czynimy raz w roku).

Natomiast w przyszłą niedzielę przed kościołem Ministranci będą zbierać ofiary dla Syrii. W Syrii trwa wojna już 5 lat, zburzyła życie ponad 23 mln Syryjczykom (13 mln ludzi jest w potrzebie, w tym 6 mln dzieci).

Parafia w Skawinie organizuje Pielgrzymkę do Fatimy.

We wtorek o godz. 16.00 odbędzie się próba dla Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

Życzenia od Metropolity Krakowskiego Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.