Ogłoszenia Parafialne Niedziela Wielkanocna – 5 kwietnia 2015 r.

20150405 (1)

Gorące podziękowania ks. Adamowi, całej służbie kościelnej, strażakom, orkiestrze, tym wszystkim którzy w jakiekolwiek sposób wzięli udział w tym Triduum Paschalnym, również Procesji Zmartwychwstania, Zespołowi Charytatywnemu za zrobienie i rozwiezienie paczek oraz Panom Piotrkowi Niedbale, Jurkowi Karasiowi, Stanisławowi i Pawłowi Grzechynce za prace.

Podziękowania również składamy sprzątającym z dzielnicy Zawodzie II. Było 22 osoby. W sobotę na godz. 9.00 proszeni są Kandydaci do Bierzmowania.

W Poniedziałek Wielkanocny Msze Św. jak w niedzielę. Składka tradycyjnie przeznaczona jest na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie.

W przyszłą niedzielę ministranci będą zbierać do puszek ofiary na budowę Centrum Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach z racji Niedzieli Miłosierdzia Bożego.

W piątek, z racji Oktawy Zmartwychwstania, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Jeżeli są jakieś osoby, które w ubiegłym roku były do Bierzmowania, a w tamtym tygodniu w niedzielę nie były jeszcze w Zakrystii, bardzo proszone są do podejścia do ks. prob. Stanisława Kamionki.

Uczestnikom konkursu na najładniejszą pisankę nagrody zostaną wręczone w niedzielę 12 kwietnia po Mszy Św. o godz. 11.20.

20150405 (2)