Ogłoszenia parafialne – Uroczystość Trójcy Świętej 15 czerwca 2014 r.

W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze Św. będą o godz. 7.00 i 8.00 (z procesją) oraz 11.00 i 17.00, zaś w oktawie (w tygodniu) o godz. 18.00 z procesją.

Ołtarze prosimy przygotować:

1. (na sklepie motoryzacyjnym) Brzegi III
  2. (na domie parafialnym) Rynek II
  3. (tam, gdzie się skręca na ul. Kamienną) Wytrzyszczek i Rozparka
  4. (figurka przy parkingu) Podlesie IV

Prosimy o udział dzieci małych i komunijnych.

Składamy Bóg zapłać Rodzicom bierzmowanych za ofiarę 2500zł oraz młodzieży za sprzątanie wokół kościoła i w ogóle.

W sobotę prosimy do sprzątania Brzegi III.

W ubiegłą niedzielę było zebranie dotyczące placu zabaw. Pani Katarzyna, ta która prowadzi przedszkole, zobowiązała się, że w tym roku będzie Ona to prowadzić. Proszone są osoby do zgłaszania się do Niej (chodzi o prace proste do wykonania tj. posprzątanie, skoszenie trawy). W przyszłą niedzielę będzie zbiórka przed kościołem, dla tych co przychodzą z dziećmi na plac zabaw, na paliwo do koszenia, na farby do pomalowania, na wymianę linek przy huśtawkach.

Zapisy na pielgrzymkę od 2 – 7 sierpnia, połączoną ze zwiedzaniem Budapesztu, Bratysławy, Wiednia i Pragi przyjmujemy w zakrystii do końca czerwca.

Znaleziono klucze – odbiór na plebanii.

We wtorek o godz. 18.00 spotkanie klas pierwszych gimnazjum z katechetą.

7 lipca o godz. 8.30 organizowany jest wyjazd do Kalwarii na Msze Św. dla chorych (bliższe informacje u Pani Wiśniewskiej).

Stowarzyszenie Nasz Radziszów zaprasza na wystawy „LKS Radziszowianka 1974-2014″ oraz „Kapitan Henryk Jaskuła – rodem z Radziszowa”.

Pozostały do odebrania pamiątki chrzcielne.