Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkanocna – 14 maja 2017 r.

W poniedziałek  godz. 16.00 Dzieci, które tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Dlatego o godzinie 18.00 Majówki nie będzie. Majówka będzie o godz. 16.00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Rodzicom dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej. W sobotę prosimy mieszkańców regionu Brzegi II.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa zaprasza na imprezę „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Szczegóły: gminaskawina.pl lub cwr-skawina.pl.

Burmistrz informuje również o V SKAWIŃSKICH TARGACH ekoCIEPŁA, które odbędą się 20 maja 2017 r. na płycie Rynku w Skawinie w godz. 8.00-13.00.

W przyszłą niedzielę ksiądz Andrzej Radziszowski, nasz Rodak, o godz. 11:20 odprawi Mszę Świętą dziękczynną z okazji 40. rocznicy przyjęcia święceń kapłańskich. W tym dniu o godz. 11.20 będzie również Msza Święta dla Dzieci, które rok temu przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej.

Zarząd Spółki Wodnej „Kocioł” informuje wszystkich odbiorców wody pitnej, że 18 maja (czwartek), po Majówce, około godz. 18.40 odbędzie się zebranie w domu parafialnym (obecność obowiązkowa).

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza w sobotę 20 maja do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie na wieczór wspomnień pt. „Od dworu przez szkołę do muzeum”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00.