Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkanocna – 29 kwietnia 2018 r.

W czwartek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte tak jak niedzielę.

W poniedziałek o godz. 18.00 rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. W niedziele Nabożeństwa Majowe będą o godz. 16.40.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 17 110 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 25 osobom z dzielnicy Jurczyce II. Bardzo pięknie sprzątali. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce III.

Na 7 maja 2018 roku, na godz. 17.30 nasza Parafia została zaproszona do Katedry Wawelskiej z okazji Nowenny ku czci św. Stanisława Biskupa.

Informujemy, że w przyszłym roku Pierwsza Komunia Święta będzie w dniu 12 maja 2019 r.

Ze względu na remont wnętrza naszego kościoła Msze Święte począwszy od tego poniedziałku (z wyłączeniem niedziel) będą odprawiane w kaplicy św. Jana Pawła II.

Pan Burmistrz Miasta i Gminy Skawina zaprasza do Skawiny na obchody Święta Konstytucji 3 Maja.

Sołtys z Jurczyc Pan Jerzy Kłępa zaprasza w dniu 1 maja 2018 r. na godz. 19.00 pod ołtarz, przy Izbie Pamięci na otwarcie Nabożeństw Majowych.

Z racji pierwszego piątku miesiąca Spowiedź Święta od godz. 17.00.

W sobotę wywóz śmieci mieszanych z obszaru całego Radziszowa.