Ogłoszenia parafialne – V Niedziela wielkanocna – Dobrego Pasterza 18 maja 2014 r.

• Zarząd OSP Radziszów informuje mieszkańców wsi Radziszowa i Jurczyc, że w ubiegłą niedzielę zebrał na zbiórce na potrzeby OSP kwotę 6370zł, za którą serdecznie dziękują.
  • W środę 21 maja o godz. 19.00 w Domu Parafialnym krąg biblijny – 90 minut ze słowem Bożym, św. Mateuszem Ewangelistą (informacja podana również w gablocie). Zapraszamy pragnących pogłębienia Znajomości Słowa Bożego niezależnie od wieku, młodzież i dorosłych. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie (kolejne spotkanie 4 czerwca).
  • 22 każdego miesiąca dzień modlitw do św. Jana Pawła II (prośby proszę składać na bocznym ołtarzu, modlimy się razem na wieczornej Mszy Św.)
  • Do sprzątania było 11 osób z Jurczyc II – dziękujemy przybyłej grupie. W sobotę prosimy Jurczyce III.
  • Pani Wiśniewska organizuje pielgrzymkę 5-6 lipca do Częstochowy, Gidli i Lichenia – koszt 100zł, zapisy u niej.
  • Stowarzyszenie Nasz Radziszów zaprasza na bardzo ciekawe drugie już spotkanie o kapitanie Henryku Jaskule do Dworu w piątek na godz. 19.00.

[ogłoszenia podane w czasie mszy o godz. 10.00]

Ponadto:

Spotkanie Scholki, w soboty o godz. 9.00 w Domu Parafialnym. Zapraszamy serdecznie dzieci, które chcą śpiewać i włączać się w Liturgię.