Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu – 18 marca 2018 r.

W poniedziałek uroczystość świętego Józefa.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 osobom z dzielnicy Podlesie 0. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie IV.

Pierwsza Róża ofiarowała na kwiaty 150 zł, trzecia Róża 200 zł. Składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Pan Burmistrz informuje o możliwości otrzymania dotacji do montażu systemów grzewczych.

W przyszłą niedzielę Przedszkole Samorządowe w Radziszowie zaprasza na kiermasz.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza do udziału w konkursie „Na najpiękniejszą pisankę Wielkanocną”.

Prosimy Osoby, które przyniosą palmy na konkurs w przyszłą niedzielę, aby miały ze sobą kartki z adresem, imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem danej Osoby, która wykonywała palmę. Dane będą umieszczone w Kronice Parafialnej.