Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Wielkanocna – 26 maja 2019 r.

W piątek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, a zarazem zakończenie nabożeństw majowych.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 17 osobom z dzielnicy Jurczyce I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce II.

Bóg zapłać tym wszystkim, którzy złożyli dziś ofiary do puszek.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert. Dla Parafian chętnych złożyć ofiarę do kopert informujemy, że będzie druga składka w ostatnią niedzielę czerwca.

Dyrekcja Katolickiej Szkoły Podstawowej w Skawinie informuje o trwającym naborze do klas I-VIII.

Ochotnicza Straż Pożarna w Radziszowie zaprasza spragnione zabawy Dzieci na Wielki Festyn Dziecięcy „Strażacy Dzieciom”, który odbędzie się 1 czerwca 2019 roku od godz. 14.00 na parkingu przykościelnym.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Pana Łukasza Bogdali, wykonanych z drona podczas Pierwszej Komunii Świętej w dniu 12 maja 2019 r.: