Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Wielkanocna (Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego) – 13 maja 2018 r.

Ze względu na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych Dzieci klas trzecich Majówka w poniedziałek odbędzie się o godz. 15.00.

Składamy serdeczne Bóg zapłać Rodzicom Dzieci klas III, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej za sprzątanie wokół kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi I.

W najbliższą niedzielę o godz. 10.00 będzie Rocznica Komunii Świętej. Na tą Mszę Świętą można już normalnie przychodzić.

Pan Sołtys z Jurczyc Jerzy Kłępa informuje o rozpoczęciu w dniu 14 maja 2018 r. (poniedziałek) prac związanych z przebudową skrzyżowania przy Domu Ludowym w Jurczycach.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa informuje o VII Skawińskich Targach ekoCiepła. Targi odbędą się w dniu 19 maja 2018 r. na płycie Rynku w Skawinie w godz. 8.00 – 14.00.

W niedzielę 20 maja 2018 r. Druhny i Druhowie z OSP Radziszów będą zbierać przed kościołem ofiary pieniężne na cele statutowe, zakup sprzętu i bieżące remonty.

Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego w Radziszowie zaprasza Rodziców dzieci uczęszczających, jak i również Rodziców dzieci tych, które w przyszłości będą uczęszczać do przedszkola w Radziszowie na zebranie w dniu 16 maja 2018 r. do Domu Parafialnego po Majówce i Mszy Świętej o godz. 18.00. Tematem zebrania będzie plan działalności Rady Rodziców.