Ogłoszenia Parafialne VIII Niedziela Wielkanocna (Uroczystość Zesłania Ducha Świętego) – 4 czerwca 2017 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała kwotę 10 940 zł, za które to składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 7 osobom z dzielnicy Brzegi IV. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi V.

W poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00.

Składamy serdeczne podziękowanie Panu Wiesławowi Wilkoszowi za remont tabernakulum (nowe złocenie).

LKS Radziszowianka zaprasza na mecz na godz. 15.00.

Wszystkie osoby (abonenci firmy internetowej Orzeł) proszeni są o nie podpisywanie indywidualnych umów z firmą Fiberlink. W razie niejasności prosimy o kontakt z Panią Zdzisławą Diurczak-Brzezowicką  (firma Orzeł).