Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła – 28 czerwca 2015 r.

W poniedziałek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 6.30 i 18.00. Natomiast w piątek (3 lipca) święto św. Tomasza Apostoła.

Spowiedź Święta w środę od godz. 17.30 i w piątek od godz. 17.00.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 12340zł, za które to składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym z dzielnicy Brzegi VI. Było 11 osób. W sobotę na godz. 9.00 proszone są osoby z rejonu Kamienna.

W poniedziałek o godz. 15.00 pogrzeb św. pamięci Edwarda Sumery.

Pani Sołtys przypomina, że w miesiącu lipcu śmieci odbierane będą tak jak dotychczas. Od sierpnia będą zmiany w harmonogramie wywozu śmieci. Informacja o zmianach będzie wcześniej podana.

W przyszłą niedzielę przed kościołem Wspólnota Osób Niepełnosprawnych „Bystrzaki” będzie zbierać na wakacyjny obóz letni. Będzie również kiermasz ich prac.

20150628 kwesta

Za dwa tygodnie będzie przeprowadzona składka dla ciężko chorej naszej parafianki, która wyjeżdża do Niemiec na leczenie.

Pamiętajmy, że przychodząc na Msze Świętą, obojętnie, czy jesteśmy w środku kościoła, czy na zewnątrz – nie ma takiej pozycji jak „kucanie”. Jeżeli damy radę klęknąć, to klękamy. Jeżeli nie ma warunków, jeżeli się nie da rady klęknąć, to po prostu się stoi. Jeżeli można lub w szczególnych przypadkach, np. osoba chora, należy usiąść.

20150628 koncert w kalwarii

Pozostałe informacje:

20150628 bezplatna mammografia

Uroczyste otwarcie nowego budynku LKS Radziszowianka w następną niedzielę, 5 lipca o godz. 16.00.

20150628 radziszowianka