Ogłoszenia Parafialne XIV Niedziela Zwykła – 8 lipca 2018 r.

Dziękujemy Proboszczowi Parafii Kraków-Swoszowice ks. Józefowi Palenicy za wygłoszone do nas Słowo Boże podczas niedzielnych Eucharystii oraz za wspólną modlitwę, a także za Jego posługę w kościele krakowskim na tak trudnym odcinku jakim jest troska o budowę nowej świątyni, a zarazem budowę wspólnoty parafialnej.

Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy złożyli ofiary na budowę kościoła w Krakowie-Swoszowicach.

W najbliższą środę będziemy obchodzili święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 15 osobom z dzielnicy Kamienna. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Wytrzyszczek.

Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce pana Dariusza Skopa za dokonanie przeglądu instalacji kominowych. Serdeczne Bóg zapłać.