Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła – 19 sierpnia 2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 23 osobom z dzielnicy Zadworze Górne. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie V.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 będzie sprawowana Msza Święta z okazji przeżywanych w naszej Parafii XX Dożynek Wojewódzkich. Dlatego Msza Święta z godz. 11.20 została przeniesiona na godz. 11.00.

Sołtys Sołectwa Radziszów Pani Zdzisława Bała w związku z XX Dożynkami Województwa Małopolskiego zwraca się z prośbą do Mieszkańców o dekoracje przy ulicy: Zawodzie, Brzegi, Kolejowej, Skawińskiej, Zadworze, Podlesie. Proszone są też chętne osoby do wypchania kukieł. W związku z tym w dniu 22 sierpnia 2018 r. (środa) o godz. 16.00 planowane jest zebranie przy Plebanii. Mile widziane są także stare ubrania.

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu informuje o rozpoczęciu rekrutacji na studia, w tym również na studia podyplomowe.

U Pana Kościelnego w Zakrystii jest do odebrania znaleziony pilot.