Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła – 21 sierpnia 2016 r.

W piątek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Święte o godz. 6.30 i 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 11180 zł i 20 $ amerykańskich, za które to składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 7 osobom z dzielnicy Podlesie V. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie IV.

Osoby, które nie uczestniczą w sprzątaniu niech się zastanowią nad swoim postępowaniem. Sprzątanie wokół kościoła to poniekąd wyraz miłości, wiary do Boga, do drugiego człowieka, a także kolejny dobry uczynek.

Pamiątki chrzcielne są do odebrania w Zakrystii.

W tym tygodniu parking przy kościele będzie remontowany. Bardzo prosimy, aby nikt nie parkował samochodów osobowych, gdyż każdy samochód zostawiony w tym czasie na parkingu zostanie usunięty.

LKS Radziszowianka zaprasza dziś na mecz na godz. 17.00.

20160821 zycie kosciola 33

20160821 dozynki jasnogorskie