Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła – 23 sierpnia 2015 r.

W poniedziałek święto św. Bartłomieja Apostoła, zaś w środę uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 10 osobom z rejonu Podlesie V. Również podziękowanie kierujemy do Panów: Wojtka Wasyla, Kazimierza Pocięga, Marka Radziszowskiego i Leszka Bierówki. W sobotę na godz. 9.00 prosimy do sprzątania mieszkańców z dzielnicy Podlesie IV.

Pielgrzymi do Kalwarii złożyli na Kaplicę Jana Pawła II 220zł – serdeczne Bóg Zapłać. Informujemy przy tej okazji, że kaplica będzie niebawem ukończona.

W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na budowę kościoła w Krakowie/Swoszowicach.

Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa informuje o konieczności podłączenia się do sieci kanalizacyjnej. Jeżeli Gmina nie wywiąże z warunków udzielenia dotacji europejskiej będzie musiała te pieniądze zwrócić – jest to olbrzymia kwota jak na budżet Gminy Skawina!

20150823 podlaczenie kanalizacji

W dniu 30 sierpnia 2015 r. na boisku Radziszowianki odbędą się VII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Początek zawodów o godz. 11.00.

20150823 powiatowe zawody sportowo-pozarnicze 2

20150823 powiatowe zawody sportowo-pozarnicze

Radni zapraszają na comiesięczny dyżur.

20150823 dyzur radnych

Radziszowianka zaprasza dzisiaj na godz. 15.30 na Piknik Rodzinny na terenie Klubu. Będzie punkt gastronomiczny i wiele atrakcji dla dzieci.

20150823 pilkarski piknik rodzinny

Informacja o dalszych pomiarach geodezyjno-ewidencyjnych działek i budynków położonych na terenie Sołectwa Radziszów.

20150823 pomiary geodezyjnePamiątki chrzcielne i nie tylko są do odebrania w Zakrystii.

Pozostałe informacje z tablicy:

20150823 uniwersytet trzeciego wieku