Ogłoszenia parafialne – XXI Niedziela Zwykła 24 sierpnia 2014 r.

We wtorek uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. rano i o godz.18 00 ,na której ks.Marek Łabuzek będzie dziękował za cztery lata posługi w swojej parafii.

Bóg zapłać sprzątającym z ulicy Zadworze Górne, były 24 osoby. W sobotę proszone jest Podlesie V.

Bóg zapłać Panu Wiesławowi Jamrozowi za prace malarskie.

W niedzielę składka na budowę kościoła patronalnego w Swoszowicach, którego budowę wspieramy od kilku lat.

Ministranci będą zbierać do puszek dla dzieci potrzebujących z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

W ubiegłą niedzielę na zbiórce dla Mateuszka, którego czeka kolejna operacja, zebrano kwotę 7138 zł. i 10Euro, za te chojne datki to dziecko dziękuje jeszcze raz.

Msza Św. za Pielgrzymów, którzy szli do Kalwarii jutro o godz. 6 30 , Pielgrzymi złożyli ofiarę na Kościół w wysokości 300 zł za które Bóg zapłać.

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Skawinie zaprasza na uroczystość 60-lecia szkoły na dzień 20 września – informacje szczegółowe w gablocie.