Ogłoszenia Parafialne XXII Niedziela Zwykła – 30 sierpnia 2015 r.

W tym tygodniu wspominamy we wtorek błogosławioną Bronisławę, w czwartek świętego Grzegorza Wielkiego.

We wtorek 1 września uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Z tej okazji Msza Święta dla dzieci ze Szkoły Podstawowej o godz. 8.00. Natomiast dla gimnazjalistów w piątek o godz. 18.00.

Spowiedź z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i z racji pierwszego piątku miesiąca będzie według następującego porządku. Dla uczniów z klas ze szkoły podstawowej w poniedziałek i środę od godz. 17.00. Natomiast dla gimnazjalistów w piątek od godz. 17.00.

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Radziszowie informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego w szkole odbędzie się wg. poniższego harmonogramu.

20150830 szkola rozpoczecie

20150830 szkola dojazdy

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 11820 zł, za które to ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Podziękowania dla osób sprzątających w ubiegłą sobotę z dzielnicy Podlesie IV. Było 16 osób. W przyszłą sobotę do sprzątania na godz. 9.00 prosimy mieszkańców rejonu Podlesie III.

Podkrakowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza chętnych na zajęcia.

20150830 uniwersytet 3 wieku

Informacja dla pielgrzymów wyruszających na Koronację Matki Bożej do Kalwarii w Praszce. Wyjazd odbędzie się 12 września 2015 r. o godz. 6.30 przed kościołem w Radziszowie.

1 września będziemy przeżywali kolejną rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszą Ojczyznę, szczególnie za tych, którzy oddali swoje życie w jej obronie.

20150830 zycie kosciola