Ogłoszenia Parafialne XXIV Niedziela Zwykła – 17 września 2017 r.

W najbliższy czwartek będziemy obchodzić święto Świętego Mateusza Apostoła.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 21 osobom z dzielnicy Podlesie I. Dziękujemy tym bardziej, że pomimo niekorzystnej pogody w tak licznie grupie Parafianie z tej dzielnicy zgromadzili się, aby posprzątać wokół kościoła. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie IV.

Składamy serdeczne podziękowanie Rycerzom Św. Wawrzyńca, którzy pięknie zadbali o to, aby wykosić trawę zarówno na placu zabaw, jak i przy domu katolickim (wzdłuż ulicy).

W najbliższą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa informuje o akcji organizowanej w Krakowie, dotyczącej profilaktyki chorób tarczycy dla Kobiet od 25 roku życia.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa również zaprasza do Parku Miejskiego w przyszłą niedzielę (24 września 2017 r.).

Do odebrania są pamiątki chrzcielne.

Siostry, które zbierały pieniądze w zeszłą niedzielę serdecznie dziękują za złożone ofiary.

W najbliższą środę spotkanie z Rodzicami dzieci klas komunijnych po Mszy Świętej o godz. 17.00.

W najbliższy poniedziałek (18 września) obchodzimy również wspomnienie Świętego Stanisława Kostki, Patrona Księdza Proboszcza. Z tej okazji składamy Księdzu Proboszczowi najpiękniejsza życzenia.