Ogłoszenia Parafialne XXIX Niedziela Zwykła – 20 października 2019 r.

W najbliższy wtorek wspomnienie Świętego Jana Pawła II. Msza Święta o godz. 6.30 będzie odprawiona w kaplicy. Również w kaplicy o godz. 16.00 będzie odmówiony Różaniec, a po nim odprawiona Msza Święta.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 14 Osobom z dzielnicy Zawodzie IV. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie III.

Już teraz składamy serdeczne podziękowanie tym Wszystkim, którzy złożą ofiary do puszek z okazji Dnia Papieskiego dla zdolnej Młodzieży pochodzącej z niezamożnych Rodzin.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Sołtys i Rada Sołecka Jurczyc zapraszają na zebranie wiejskie w dniu 23 października 2019 r. na godz. 18.00. Zebranie odbędzie się w Domu Ludowym „Hallerówka”.

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza w dniu 21 października 2019 r. (poniedziałek) na spotkanie pt. „Prokreacja przez naprotechnologię”. Spotkanie odbywa się w ramach cyklu „Żyj Świadomie – II edycja – Biologia Życia”.

Misjonarze po raz kolejną chcą wyrazić swoją wdzięczność za ofiary złożone przy okazji święcenia pojazdów (za akcję „1 grosz za 1 szczęśliwie przejechany kilometr”).

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza na autorską wystawę fotografii Agnieszki Szwabowskiej pt. „RADZISZÓW MÓJ DOM” do Dworu Dzieduszyckich. Wystawa będzie czynna do dnia 30 listopada 2019 r.