Ogłoszenia Parafialne XXIX Niedziela Zwykła – 22 października 2017 r.

Dziś wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II.

W czwartek będą odwiedziny Chorych. Bardzo serdecznie prosimy,  aby zgłaszać Chorych do Zakrystii.

Serdecznie zachęcamy do tego, aby w ciągu tygodnia, przed nabożeństwami różańcowymi, korzystać z sakramentu pokuty. Wszystkie osoby, które chcą się wyspowiadać przed świętem Wszystkich Świętych mogą już teraz, przed pierwszym piątkiem, skorzystać z sakramentu pokuty.

W najbliższą sobotę święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 29 osobom z dzielnicy Jurczyce I. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce II.

Również dziękujemy Parafianom, którzy złożą dzisiaj ofiary do puszek przed kościołem na odbudowę szpitala w Aleppo.

W najbliższą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

W Zakrystii przyjmujemy ofiary na wypominki.

Mieszkańcy Jurczyc, Zawodzia i Brzegów mogą już korzystać z nowej drogi, wyjazdu z parkingu spod kościoła.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza dzisiaj na godz. 15.00 do Dworu Dzieduszyckich na promocję książki Pani Marty Krajewskiej, połączoną z wystawą ilustracji Pani Magdaleny Szymkarczuk, a także z animacjami i zabawami.

W związku z remontem ulicy Lipowej od środy (w godz. 7.00 – 16.00) droga w tych godzinach będzie nieprzejezdna. Prosimy o pozostawianie samochodów na parkingu przy kościele.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Przychodnia w Radziszowie informuje o rozpoczęciu działalności poradni położnej podstawowej opieki zdrowotnej.

Burmistrz Miasta i Gminy w Skawinie informuje o zmianie tras autobusów (213, 263 i 273), w związku z przebudową przejazdu kolejowego w Rzozowie.