Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła – 2 października 2016 r.

Dziś (w niedzielę) o godz. 16.30 Różaniec z procesją wokół kościoła.

Bardzo serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe w tygodniu. Prosimy o to, aby Rodzice dopilnowali, aby na to Nabożeństwo przychodziły dzieci i młodzież.

We wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu oraz św. Siostry Faustyny.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała kwotę 19170 złotych i 20 euro. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 22 osobom z dzielnicy Zawodzie III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie II.

Podziękowania kierujemy do Pana Wojciecha Wójcickiego za wytyczenie miejsc parkingowych. Proponujemy po wjechaniu na nowy parking objeżdżać wysepkę, która jest przed Plebanią, a następnie po kolei parkować.

Ks. Jordan z Rówieśnikami po spotkaniu z okazji 80. rocznicy urodzin przekazali Parafii kwotę 200 dolarów, za które to składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Spowiedź Święta dla dzieci (nie tylko dla tych, co wyjeżdżają na zieloną szkołę) odbędzie się w środę od godz. 16.00 oraz w czwartek i piątek od godz. 16.30.

Od poniedziałku przyjmujemy na wypominki. Również przyjmujemy intencje na Msze Święte na rok 2017.

Przypominamy o pielgrzymce do Gruzji.

20160925-pielgrzymka-gruzja-1

20160925-pielgrzymka-gruzja-2

20160925-pielgrzymka-gruzja-3

Składamy serdeczne Bóg Zapłać wszystkich osobom, które złożyły lub złożą w dniu dzisiejszym ofiary do puszek dla Niewidomych.

20160925-aple-zwiazku-niewidomych

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia z okazji Dnia Papieskiego.

W najbliższy piątek (7 października 2016 r.) po Mszy Świętej spotkanie z Młodzieżą klas trzecich gimnazjalnych, przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

Natomiast przed nabożeństwem w piątek poświęcenie i rozdanie Różańców dzieciom klas trzecich, przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

W najbliższą sobotę (8 października 2016 r.) na godz. 8.00 bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Chłopców, którzy chcieliby zostać Ministrantami. Bardzo prosimy Rodziców o zachęcenie swoich Dzieci (szczególnie dzieci klas trzecich szkoły podstawowej) do tej posługi – „Szczęśliwy, który za młodu służył Bogu”. Czas spędzony przy Ołtarzu na pewno nie będzie czasem straconym.

Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Radziszów serdecznie zaprasza mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 7 października 2016 r. o godz. 17:45 w Dworze Dzieduszyckich. Tematem zebrania będzie podział środków na 2017 rok oraz sprawy bieżące i wolne wnioski.

20161002-soltys-ogloszenie

W dniu 9 października o godz. 16.00 w Domu Ludowym w Jurczycach odbędzie się zebranie wiejskie. Celem zebrania będzie uchwalenie budżetu na rok 2017 (Sołtys Jurczyc Jerzy Kłępa)

W Zakrystii są do odebrania pamiątki z okazji Chrztu Świętego, Sakramentu Małżeństwa i rocznic.

LKS Radziszowianka zaprasza dziś o godz. 15.30 na mecz.

20161002-zycie-kosciola-39

20161002-badzcie-swiadkami-milosierdzia