Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła – 8 października 2017 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 23 osobom z dzielnicy Zawodzie II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie I.

Tym, którzy dzisiaj złożą ofiary do puszek z okazji Dnia Papieskiego również składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Odbiór sprzętu elektronicznego od środy do piątku (do godz. 12.00). Sprzęt można składać za budynkiem Plebanii.

Informujemy, że zebranie wiejskie w Jurczycach odbędzie się 15 października 2017 r. (niedziela) o godz. 16.00.

Stowarzyszenie „Razem dla Wszystkich” w Jurczycach prosi o oddawanie głosów przez internet, aby powstała pracownia multimedialna.

Rodzina Państwa Lisowskich z Krzywaczki zaprasza na poświęcenie Krzyża.

Wyjazd do Zakopanego odbędzie się w przyszłą niedzielę (15 października 2017 r.) o godz. 7.00 sprzed kościoła.

W związku z rozpoczęciem prac remontowych na ul. Przemysłowej od wtorku (w godz. 9.00-14.00) wystąpią utrudnienia w ruchu komunikacyjnym. Prosimy o wyrozumiałość i wybieranie w miarę możliwości innej trasy przejazdu.

17 października 2017 r. (wtorek) o godz. 18.00 w Domu Strażaka odbędzie się zebranie wiejskie, na które zaprasza Pani Sołtys Wsi Radziszów.