Ogłoszenia Parafialne XXXI Niedziela Zwykła – 3 listopada 2019 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 21 490 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom z dzielnicy Zawodzie II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie I.

W przyszłą niedzielę przypada XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji przed kościołem Ministranci będą zbierać ofiary do puszek dla Sudanu Południowego. W tym kraju głoduje 7 mln mieszkańców, zaś 3,5 mln ludzi nie ma dachu nad głową.

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę (na Maltę) śladami św. Pawła. Zapisy w zakrystii lub pod nr tel. 606 479 366 tylko do końca listopada (tanie linie lotnicze nie przyjmują przedpłat, tylko należy z wyprzedzeniem opłacić w całości bilet).