Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła – 19 listopada 2017 r.

W środę wspominamy świętą Cecylię, patronkę Organistów. W tym dniu też mamy zaproszenie do Sanktuarium Jana Pawła II. Autobus spod kościoła wyjedzie o godz. 16.00. Zapisy u Pani Ireny Wiśniewskiej.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 osobom z dzielnicy Brzegi II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi III.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Informujemy, że termin wyjazdu na Pielgrzymkę na Bałkany uległ zmianie. Zapisy do końca roku.

Rafael Film zaprasza na film pt. „Sprawa Chrystusa”.

Pan Organista rozpocznie wędrówkę z opłatkami. Prosimy, aby go przyjąć życzliwie. Pamiętajmy, że ta ofiara, którą mu składamy jest podziękowaniem za całoroczną jego piękną służbę w Naszym Kościele. Trudno sobie wyobrazić Liturgię bez oprawy muzycznej wykonywanej przez Organistę.