Ogłoszenia Parafialne XXXIV Niedziela Zwykła – 26 listopada 2017 r.

W czwartek będziemy obchodzili święto Świętego Andrzeja Apostoła.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 15 osobom z dzielnicy Brzegi III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi IV.

Rodzice chorego Adasia dziękują wszystkim darczyńcom Parafianom Radziszowa, za ogromne wsparcie finansowe. W ubiegłą niedzielę zbierali ofiary na pomoc swojemu choremu dziecku.

Stowarzyszenie Kobiet Twórczych złożyło ofiary na Msze Świętą za śp. Kazimierza Bykowskiego.

Z-ca Burmistrza Pan Tomasz Ożóg ostrzega mieszkańców przed osobami proponującymi odpłatnie udział w programach związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Strażacy z OSP Radziszów rozpoczynają roznosić kalendarze na przyszły rok. Prosimy o życzliwe przyjmowanie ich w domach.

Pamiętajmy o zakładaniu elementów odblaskowych na ubrania po zmroku. Osoby, które noszą ciemne obrania są bardzo słabo widoczne dla kierowców – nie trudno wtedy o potrącenie pieszego. Dla bezpieczeństwa prosimy, aby o tym pamiętać.

Środowiskowy Dom Samopomocy zaprasza w przyszłą niedzielę na kiermasz Bożonarodzeniowy.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.