Ogłoszenia Parafialne Zesłanie Ducha Świętego – 9 czerwca 2019 r.

W poniedziałek drugi dzień Zielonych Świąt – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze Święte o godz.: 7.00, 8.00, 17.15 i 18.00.

W przyszłą niedzielę kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 11 680 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 28 osobom z dzielnicy Jurczyce III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi I.

W poniedziałek w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach nocne czuwanie. Rozpoczęcie Adoracji o godz. 21.00. Dojazd we własnym zakresie. Autobus nie pojedzie, gdyż zapisały się tylko cztery osoby.

Zespół Katolickich Szkół im. Jana Pawła II w Skawinie zaprasza na piknik, który odbędzie się 16 czerwca 2019 roku w godz. 15.00-19.00 na skawińskim Rynku.