Ostatnie pożegnanie

.

<!–nextpage–>

kl-kopacz-maria

kl-bujas-antoni

kl-kubas-marek

kl-szczyrbak-jozef

kl-bandola-maria

kl-wolak-maria

kl-papiez-genowefa

kl-tyrpa-bogumila

kl-staliar-wozniak-wladyslawa

kl-stanislaw-las

kl-antonina-zieba

kl-malgorzata-paciorek

kl-tyrala-adam

kl-krzysztof-zieba

kl-stanislaw-klimas

kl-mieczyslaw-koscielny

kl-andrzej-wcislo

kl plonka stanislaw

kl palka tadeusz

kl putyra stefania

kl 0720 jozej okarmus

kl 0718stanislaw szczyrbak

kl 0713 stanislaw kubas

kl 0711 wladyslaw franczak

kl 0711 henryka ozog

kl 0709 barbara paciorek

kl elzbieta budzyna 3

kl jakub ramut 2

kl jozej jaskula 1

kl maria putaj

kl genowefa pociegiel

kl slawomir madeja

kl edward bury

kl anna przenioslo

kl wojciech miska

kl cichon wlodzimierz

kl wlasyslaw pajak

kl zenon mroz

kl ostafin barbara

kl leszek pazdan

kl genowefa nowak

kl lukasz tomczykiewicz
kl biedron jozefa

kl grabowska cecylia

kl kozien jan

kl koscielnhy karolina

kl karska janina

kl plonka franciszek
kl-kania wladyslaw
kl-wasyl balbina

kl2016-bylica

kl2016-wiechec

kl2016-stachanczyk

kl2016-soltys

kl2016-sagan

kl2016-paciorek

kl2016-okarmus

kl2016-kotula


Władysław JANIK – Kochany Mąż, Tata, Dziadek i Brat, przeżywszy 70 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 13 maja 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w piątek 15 maja br. o godz. 16.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Wprowadzenie do kościoła o godz. 16.00.

Maria PAJĄK – Kochana Mama, Babcia i Prababcia, przeżywszy 87 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 11 maja 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w czwartek 14 maja br. o godz. 16.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 16.00.

Józefa PALETA – Kochana Żona, Mama, Babcia i Siostra, przeżywszy 60 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 10 maja 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w środę 13 maja br. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.30.

Czesława BOROŃ – Kochana Mamusia, Siostra, Babcia i Prababcia, przeżywszy 84 lata, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 8 maja 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona we wtorek 12 maja br. o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym w Kopance, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Skawinie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Rozpoczęcie o godz. 14.30.

Janusz MAZURKIEWICZ – Kochany Mąż, Tata, Syn i Brat, przeżywszy 44 lata, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 26 kwietnia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w sobotę 2 maja br. o godz. 11.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 10.30.

Władysław KAPŁON – Najukochańszy Mąż, Tata, Dziadek, Pradziadek i Brat, przeżywszy 75 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 10 kwietnia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona we wtorek 14 kwietnia br. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.30.

Zyta MIGDAŁ – Kochana Mama i Babcia przeżywszy 77 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 24 marca 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w środę 25 marca br. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.30.

Maria GODZIK z domu Karaś – Najukochańsza Mamusia, Siostra, Babcia, Prababcia i Ciocia przeżywszy 83 lat, po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzona św. Sakramentami odeszła od nas w dniu 16 marca 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona we środę 18 marca br. o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 14.30.

Czesław PUSTELNIK – Kochany Mąż, Ojczym, Dziadek i Brat, przeżywszy 71 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 7 marca 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w poniedziałek 9 marca br. o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym w Marcyporębie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Marcyporębie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 13.30.

Teresa WINDAK z domu Baliga – Najukochańsza Mamusia, Żona, Siostra przeżywszy 68 lat, po ciężkiej chorobie, opatrzona św. Sakramentami odeszła do Domu Pana w dniu 28 lutego 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w czwartek 5 marca br. o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym p.w. Miłosierdzia Bożego w Skawinie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Komunalny w Skawinie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina.

Stanisław KAPŁON – Najukochańszy Tatuś, Dziadziuś, Pradziadek i Brat, przeżywszy 79 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 28 lutego 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona we wtorek 3 marca br. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.30.

Andrzej ŁUBA – przeżywszy 46 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 19 lutego 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w poniedziałek 23 lutego br. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.30.

Władysław POCIĘGIEL – przeżywszy 85 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 4 lutego 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w sobotę 7 lutego br. o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 13.30.

Józefa DZIDEK – Kochana Mama, Babcia, Prababcia i Siostra przeżywszy 78 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 31 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona we wtorek 3 lutego br. o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.00.

Genowefa WASYL – Kochana Siostra i Ciocia przeżywszy 86 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 27 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w piątek 30 stycznia br. o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.00.

Janina MOSKAŁA – Kochana Mama, Babcia, Prababcia i Siostra przeżywszy 82 lata, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 27 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w czwartek 29 stycznia br. o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.00.

Stanisława PODOLSKA-KOPTA – Najukochańsza Mama, Babcia i Prababcia przeżywszy 78 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 24 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w środę 28 stycznia br. o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.00.

Zofia WCISŁO – Kochana Mama, Babcia i Prababcia przeżywszy 80 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 15 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w sobotę 17 stycznia br. o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym w Rzozowie po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Rzozowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina.

Janusz KANIA – Kochany Mąż, Tata i Syn przeżywszy 47 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 13 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w czwartek 15 stycznia br. o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym w Woli Radziszowskiej, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Woli Radziszowskiej, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 13.30.

Bogdan KUBAS – Drogi Tata, Brat i Wujek przeżywszy 49 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 5 stycznia 2015 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w środę 7 stycznia br. o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.00.

Renata TALAGA – Kochana Mama, Babcia, Prababcia i Siostra przeżywszy 78 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 25 grudnia 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w sobotę 27 grudnia br. o godz. 13.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Komunalny w Skawinie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 12.30.

Zygmunt BĄK – Kochany Tata, Dziadek, Pradziadek i Brat. Przeżywszy 78 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 21 grudnia 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona we wtorek 23 grudnia br. o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 14.30.

Janusz Ryszard FRAŃCZAK – Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12.12.2014 r. opatrzony Św. Sakramentami zmarł w wieku 74 lat. Najukochańszy Mąż, Tatuś, Dziadziuś i Brat. Nabożeństwo Żałobne odprawione zostanie w Kościele p.w.ŚŚ. App. Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie w dniu 16.12.2014 r. (wtorek) o godz. 14.00, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Skawinie. O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku i żałobie Żona, Dzieci i Rodzina.

Józefa PŁONKA – Kochana Siostra i Ciocia przeżywszy 80 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 11 grudnia 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w sobotę 13 grudnia br. o godz. 13.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 12.30.

Wiesław WÓJCICKI – Najukochańszy Mąż, Tatuś, Syn, Dziaduś i Brat przeżywszy 59 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 6 grudnia 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w środę 10 grudnia br. o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 13.30.

Anna BATYCKA-JANKOWSKA z domu Szwabowska – odeszła do domu Pana przeżywszy lat 69. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8 października 2014 r. o godz. 15.00, Msza Święta o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie.

Stefania PACIOREK – Kochana Mama, Babcia, Prababcia i Siostra przeżywszy 86 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 27 września 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona we wtorek 30 września br. o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.00.

Michał BIERÓWKA – Najukochany Syn, Brat i Wnuk przeżywszy 19 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 20 sierpnia 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w sobotę 23 sierpnia br. o godz. 13.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 12.30.

Maria GODZIK – Kochana Mama, Babcia, Prababcia i Siostra przeżywszy 80 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 25 lipca 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w poniedziałek 28 lipca br. o godz. 17.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 17.00.

Stefania SZWABOWSKA z domu Paciorek – Najukochańsza Mama, Babcia, Prababcia i Siotra przeżywszy 79 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 22 czerwca 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w czwartek 26 czerwca br. o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym p.w.Ś.Ś. App Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Komunalny w Skawinie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 11.30.

Jerzy GODZIK – Ukochany Syn, Mąż, Tatuś, Dziadek i Brat przeżywszy 62 lata, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 19 czerwca 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w sobotę 21 czerwca br. o godz. 12.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 12.00.

Waldemar BIELA – przeżywszy 57 lat opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia dniu 9 czerwca 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w środę 11 czerwca br. o godz. 16.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie. Pochowanie Zmarłego nastąpi w czwartek 12 czerwca br. o godz. 19.00 na Cmentarzu Parafialnym w Radziszowie.

Maria KAPŁON – w dniu 24 maja 2014 r.  po ciężkiej chorobie zmarła (przeżywszy 73 lata) św. pamięci Maria Kapłon z Zadworza, z domu Wójtowicz. Msza Św. Żałobna przy Zmarłej zostanie odprawiona w środę 28 maja br. o godz. 16.00 w Kośc„666” />iele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie. Przed Mszą Św. Różaniec o godz. 15.30.