Ostatnie pożegnanie 2014

8Renata TALAGA – Kochana Mama, Babcia, Prababcia i Siostra przeżywszy 78 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 25 grudnia 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w sobotę 27 grudnia br. o godz. 13.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Komunalny w Skawinie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 12.30.

Zygmunt BĄK – Kochany Tata, Dziadek, Pradziadek i Brat. Przeżywszy 78 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 21 grudnia 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona we wtorek 23 grudnia br. o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 14.30.

Janusz Ryszard FRAŃCZAK – Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12.12.2014 r. opatrzony Św. Sakramentami zmarł w wieku 74 lat. Najukochańszy Mąż, Tatuś, Dziadziuś i Brat. Nabożeństwo Żałobne odprawione zostanie w Kościele p.w.ŚŚ. App. Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie w dniu 16.12.2014 r. (wtorek) o godz. 14.00, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Skawinie. O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku i żałobie Żona, Dzieci i Rodzina.

Józefa PŁONKA – Kochana Siostra i Ciocia przeżywszy 80 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 11 grudnia 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w sobotę 13 grudnia br. o godz. 13.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 12.30.

Wiesław WÓJCICKI – Najukochańszy Mąż, Tatuś, Syn, Dziaduś i Brat przeżywszy 59 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 6 grudnia 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w środę 10 grudnia br. o godz. 14.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 13.30.

Anna BATYCKA-JANKOWSKA z domu Szwabowska – odeszła do domu Pana przeżywszy lat 69. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 8 października 2014 r. o godz. 15.00, Msza Święta o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie.

Stefania PACIOREK – Kochana Mama, Babcia, Prababcia i Siostra przeżywszy 86 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 27 września 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona we wtorek 30 września br. o godz. 15.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 15.00.

Michał BIERÓWKA – Najukochany Syn, Brat i Wnuk przeżywszy 19 lat, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 20 sierpnia 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w sobotę 23 sierpnia br. o godz. 13.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 12.30.

Maria GODZIK – Kochana Mama, Babcia, Prababcia i Siostra przeżywszy 80 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 25 lipca 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w poniedziałek 28 lipca br. o godz. 17.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 17.00.

Stefania SZWABOWSKA z domu Paciorek – Najukochańsza Mama, Babcia, Prababcia i Siotra przeżywszy 79 lat, opatrzona św. Sakramentami zasnęła w Panu dnia 22 czerwca 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłej zostanie odprawiona w czwartek 26 czerwca br. o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym p.w.Ś.Ś. App Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Komunalny w Skawinie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 11.30.

Jerzy GODZIK – Ukochany Syn, Mąż, Tatuś, Dziadek i Brat przeżywszy 62 lata, opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia 19 czerwca 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w sobotę 21 czerwca br. o godz. 12.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie, o czym powiadamia pogrążona w smutku i żalu Rodzina. Różaniec o godz. 12.00.

Waldemar BIELA – przeżywszy 57 lat opatrzony św. Sakramentami zasnął w Panu dnia dniu 9 czerwca 2014 r. MSZA ŚWIĘTA ŻAŁOBNA przy Zmarłym zostanie odprawiona w środę 11 czerwca br. o godz. 16.30 w Kościele Parafialnym w Radziszowie. Pochowanie Zmarłego nastąpi w czwartek 12 czerwca br. o godz. 19.00 na Cmentarzu Parafialnym w Radziszowie.

Maria KAPŁON – w dniu 24 maja 2014 r.  po ciężkiej chorobie zmarła (przeżywszy 73 lata) św. pamięci Maria Kapłon z Zadworza, z domu Wójtowicz. Msza Św. Żałobna przy Zmarłej zostanie odprawiona w środę 28 maja br. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym w Radziszowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Parafialny w Radziszowie. Przed Mszą Św. Różaniec o godz. 15.30.