Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 19 maja 2024 r.

W poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze Święte o godz.: 7.00, 8.00, 17.15 i 18.00.

W środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem. Na róże już nie trzeba się zapisywać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 Osobom z dzielnicy Brzegi II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Rodziców klasy III.

W przyszłą niedzielę z racji Komunii Świętej Msze Święte poranne dla pozostałych osób o godz. 7.30, 8.45 i 11.40.

Spotkanie z Rodzicami Dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej będzie w czwartek, a spowiedź przed Pierwszą Komunią Świętą w piątek od godz. 16.00.

W tym roku na Boże Ciało będzie procesja w kierunku Zadworze. Na 30 maja prosimy, aby przygotować ołtarze:

1) Rondo Sołtysa – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców rejonu Rynek I.

2) Figurka na Zadworzu – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców rejonu Rozparka.

3) Przy Domu Parafialnym – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców Podlesie V.

4) Figurka naprzeciw baru – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców Jurczyce III.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Norbert Rzepisko zaprasza 25 maja 2024 r. na XV Targi Ekociepła.